Projektant

Nazywam się Michał Dudicz i jestem właścicielem oraz głównym projektantem w pracowni architektury archiMedes.

projektantW roku 2009 z bardzo dobrym wynikiem ukończyłem studia jednolite magisterskie na kierunku Architektura i Urbanistyka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, uzyskując tym samym tytuł magistra inżyniera architekta.

Doświadczenia zawodowe gromadziłem już w czasie studiów współpracując ze znanymi białostockimi biurami architektonicznymi, takimi jak:

  • Pracownia Projektowa RM,
  • Meteor Architects,
  • Art Projekt
  • Pracownia Architektury Perspektywa
  • Wojciech Wykowski Architekt

Pod szyldem tak znanej pracowni jak Atelier Loegler z Krakowa miałem okazję współpracować przy projekcie konkursowym Lubartowskiego Centrum Kultury Europejskiej.

W 2008 roku przez kilka miesięcy pracowałem w firmie BP&D Building Planning & Design w Chicago, gdzie poznałem amerykańskie podejście do projektowania.

W roku 2009 związany byłem z Pracownią Architektury Perspektywa, w której pracowałem do ukończenia studiów.

Współpraca z niektórymi pracowniami kontynuowana jest do dnia dzisiejszego.

Tuż po zakończeniu studiów i uzyskaniu dyplomu podjąłem pracę jako architekt w oddziale UNIHOUSE firmy UNIBEP S.A. z Bielska Podlaskiego. Praca ta pozwoliła mi dogłębnie poznać technologię modułową o szkielecie drewnianym. Umożliwiła rozwinięcie umiejętności pracy zespołowej, współpracy z branżystami oraz efektywnego zarządzania czasem własnym oraz podwładnych. Projektowanie dużych obiektów kubaturowych, takich jak budynki mieszkalne wielorodzinne, czy budynki użyteczności publicznej jak np. hotele, przychodnie i domy opieki, znacznie poszerzyło moją wiedzę budowlaną. Doświadczenia projektowe zdobyte na stanowiskach architekta, architekta prowadzącego i zastępcy kierownika działu projektowego wykorzystuję dziś we własnej firmie.

Od czerwca 2013 roku rozpocząłem działalność gospodarczą pod własną marką - pracowni architektury archiMedes.

W pracy zawodowej charakteryzuję się perfekcjonizmem i dbałością o każdy szczegół. Poświęcam się jej bezgranicznie, starając się jak najlepiej sprostać zadaniom postawionym mi przez pracodawcę bądź klienta. O jakości mych usług świadczą moje wyniki w nauce (jak np. nagroda dla najlepszego studenta Politechniki Białostockiej na kierunku Architektura i Urbanistyka w roku akademickim 2007/2008) oraz osiągnięcia w postaci nagród i wyróżnień w konkursach architektonicznych.

Uczestniczyłem w kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe, takich jak szkolenia z programu AutoCAD Architecture, Revit Architecture - stopień I i II, czy z zakresu „zarządzania innowacjami”. Dodatkowo posiadam też wykształcenie techniczne wraz z tytułem zawodowym technika ekonomisty. Odzwierciedleniem jakości marki archiMedes są więc moje umiejętności, bogate doświadczenie oraz dynamicznie rozwijająca się kariera zawodowa. Zachęcam do skorzystania z usług mojej firmy.  

REFERENCJE, DYPLOMY I CERTYFIKATY:

d1 d2 d3 d4 cert 1 cert 2 ACE 8. Rehau Revit Cert 3 Cert 4 Cert 5 Cert 6 Cert 7 Cert 8