Zakład produkcyjny firmy ART-MOTOR

 

Lokalizacja: Solniczki, ul. Leszczynowa (gm. Juchnowiec Kościelny)

Data: wrzesień 2016r

Współpraca z: Wojciech Wykowski Architekt

 

Projekt nowej hali produkcyjnej wraz z częścią administracyjno-socjalną firmy ART-MOTOR produkującej części samochodowe. Hala zlokalizowana będzie w Solniczkach przy ul. Leszczynowej.Nowy zakład produkcyjny będzie miał powierzchnię użytkową 2160m2 z czego hala produkcyjna to 1612m2. Zaprojektowana hala ma wysokość 9,3m, rozpiętość 30,7m i długość 30m. Bezpośrednio do hali przybudowany będzie dwukondygnacyjny budynek administracyjno-socjalny. Oprucz samej hali produkcyjnej przewidziane zostały pomieszczenia biurowe z salą konferencyjną, zespół szatniowy z szatniami brudną i czystą oraz sanitariatami i umywalniam; jadalnia pracownicza, pomieszczenia gospodarczo-techniczne i komunikacja wewnętrzna. w bezpośrednik sąsiedzwie hali przewidziano pomieszczenia obsługi produkcji do wykorzystania na sterownie maszyn, bądź pokoje nadzoru produkcji, a także pomieszczenia techniczne obsługi maszyn.

Status realizacji: Nieznany

Elewacje 1Elewacje 2Rzut parteruRzut piętraPrzekroje 1Przekrój 2

Dobudowa budynku biurowego do serwisu samochodowego firmy BUDMECH

 

Lokalizacja: Białystok, ul. Techniczna (os. Starosielce)

Data: lipiec 2016r

Współpraca z: Wojciech Wykowski Architekt

 

Projekt dobudowy budynku administracyjnego do hali/warsztatu samochodowego Budmech sp. z o.o. W ramach zlecenia zaprojektowana została dwukondygnacyjna dobudówka z płaskim dachem pogrążanym. W budynku przewidziano sekretariat, pomieszczenia biurowe, gabinety dyrekcji, salę koferencyjną z aneksem kuchennym, archiwum oraz pomieszczenia sanitarne i gospodarczo-techniczne. Powieżchnia użytkowa części dobudowywanej wynosi 312,9m2.

Status realizacji: Nieznany

Elewacja 1Elewacja 2Elewacja 3Rzut parteruRzut piętraPrzekrój

Druga hala produkcyjna firmy NEVA

 

Lokalizacja: Kolonia Koplany (gm. Juchnowiec Kościelny)

Data: sierpień 2014r

Współpraca z: Wojciech Wykowski Architekt

 

Projekt drugiej hali produkcyjnej firmy NEVA zajmującej się obróbką CNC i cięciem laserem. Hala zlokalizowana będzie tuż obok wybudowanej niedawno pierwszej hali zlokalizowanej w Kolonii Koplany pod Białymstokiem.Nowa hala będzie miała powierzchnię użytkową 1612m2. Jest to jednoprzestrzenna hala o konstrukcji stalowej wykonana z paneli warstwowych. Wewnątrz konstrukcji stalowej przewiduje się wybudwanie dwukondygnacyjnej części socjalno-technicznej z blokiem szatniowo-sanitarnym i jadalnią dla pracowników, pomieszczeniami węzła cieplnego oraz pomieszczeniami magazynowo-gospodarczymi na piętrze.

Status realizacji: Nieznany

NEVA Elewacja 1NEVA Elewacje 2NEVA RzutNEVA Rzut 2NEVA Przekrój 1NEVA Przekrój 2

Lubartowskie Centrum Kultury Europejskiej

 

Lokalizacja: Lubartów, ul. ks. Popiełuszki

Data: lipiec 2008r

Współpraca z: Atelier Loegler Architekci sp. z o.o. oraz Meteor Architects

 

Jest to projekt stworzony na konurs ogłoszony przez Miasto Lubartów na koncepcję programowo-przestrzenną Lubartowskiego Centrum Kultury Europejskiej. Praca konkurosowa powstawała we współpracy z Białostocką pracownią Meteor Architects oraz doskonale znanym w kraju i za granicą architektem Romualdem Loeglerem i jego pracownią Atelier Loegler Architekci.

Trzon projektu tworzą dwie bryły powiązane ze sobą przeszkloną strefą ogólnodostępną. W budynku przewidziane zostały dwie sale widowiskowe - na 100 i 300 miejsc ze wspólną dwustronną sceną i możliwością podziału na niezależne przestrzenie. Do obsługi sal głównych przewidziane zostało niezbędne zaplecze szatniowo-sanitarne, garderoby, część gastronomiczna, magazynowo-techniczna oraz zespół sal edukacyjno-treningowych takich jak sale muzyczne, czy plastyczne. Przewidziana została również niezbędna część administracyjno-biurowa przeznaczona dla obsługi obiektu i na potrzeby redakcji lokalnej gazety. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 3092m2, a jego kubatura 15 240m3.

Status realizacji: Niezrealizowany

Plansza 1Plansza 2Plansza 3Plansza 4Plansza 5Plansza 6