Dom katalogowy 7 - dworek

 

Lokalizacja: Brak

Data: maj 2016r

Współpraca z: Wojciech Wykowski Architekt

 

Dom zaprojektowany został we współpracy z architektem Wojciechem Wykowskim na zlecenie firmy DQM jako jeden z serii domów typowych przygotowanych do katalogu sprzedażowego tejże firmy. Zaprojektowany dom jest wariantem "Domu katalogowego 6" powiększonym o przybudowany garaż dwustanowiskowy. Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym i dachem czterospadowym - kopertowym. Jego architektura nawiązuje do dworków szlacheckich. Dom ma powierzchnię użytkową 242,2m2Na parterze zlokalizowane zostały salon z wnęką kuchenną i jadalnią, pokój, łazienka, garderoba, spiżarnia, kotłownia oraz wspomniany już garaż. Na piętrze przewidziane zostały trzy pokoje, trzy garderoby, dwie łazienki oraz pokój hobby w formie otwartej przestrzeni nad garażem.

Status realizacji: Brak - projekt katalogowy

DQM7 Rzut parteruDQM7 Rzut piętraDQM7 Elewacja 1DQM7 Elewacja 2DQM7 Elewacja 3DQM7 Przekrój

Dom katalogowy 6 - dworek

 

Lokalizacja: Brak

Data: maj 2016r

Współpraca z: Wojciech Wykowski Architekt

 

Dom zaprojektowany został we współpracy z architektem Wojciechem Wykowskim na zlecenie firmy DQM jako jeden z serii domów typowych przygotowanych do katalogu sprzedażowego tejże firmy. Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym i dachem czterospadowym - kopertowym. Jego architektura nawiązuje do dworków szlacheckich. Dom ma powierzchnię użytkową 182,6m2. Na parterze zlokalizowane zostały salon z wnęką kuchenną i jadalnią, pokój, łazienka, garderoba, spiżarnia i kotłownia. Na piętrze przewidziane zostały trzy pokoje, trzy garderoby i dwie łazienki.

Status realizacji: Brak - projekt katalogowy

DQM6 Rzut piętraDQM6 Rzut parteruDQM6 Elewacja 1DQM6 Elewacja 2DQM6 Elewacja 3DQM6 Przekrój

Dom katalogowy 5 - modernistyczny

 

Lokalizacja: Brak

Data: maj 2016r

Współpraca z: Wojciech Wykowski Architekt

 

Dom zaprojektowany został we współpracy z architektem Wojciechem Wykowskim na zlecenie firmy DQM jako jeden z serii domów typowych przygotowanych do katalogu sprzedażowego tejże firmy. Zaprojektowany dom ma modernistyczną formę. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 178,8m2. Jest to dom piętrowy z dachem płaskim o nowoczesnej formie architektonicznej. Na parterze zaprojektowany został otwarty salon z jadalnią. Kuchnia klasycznie została wydzielona jako niezależne pomieszczenie. Ponaddo na parterze przewidziane zostały jeden pokój, łazienka, kotłownia oraz garaż na dwa samochody. Piętro stanowi prywatną strefę nocną z trzema sypialniami i drugą łazienką. Nad salonem zaprojektowany został obszerny taras wypoczynkowy.

Status realizacji: Brak - projekt katalogowy

DQM5 Rzut parteruDQM5 Rzut piętraDQM5 Elewacja 1DQM5 Elewacja 2DQM5 Elewacja 3DQM5 Przekrój

Dom jednorodzinny - parterowy

 

Lokalizacja: Łubniki (gm. Zabłudów)

Data: luty 2016r

Współpraca z: Wojciech Wykowski Architekt

 

Projekt domu jednorodzinnego wolnostojącego. Zaprojektowany dom jest parterowy. Posiada wielospadowy dach o kącie nachylenia połaci 25°. Dom został zaprojektowany z podziałem na dwie strefy - dzienną i nocną. W strefie dziennej znajduje się salon z wnęką kuchenną. Strefę nocną udało się wydzielić przy pomocy ścianki w salonie. W części nocnej przewidziane zostały dwie sypialnie, dwie łazienki, garderobę oraz pralnię. W bryle domu znajduje się również dwustanowiskowy garaż, kotłownia oraz spiżarnia i garderoba zlokalizowane przy holu wejściowym. Powierzchnia użytkowa domu to 195,1m2.

Status realizacji: Nieznany

Elewacje 1Elewacje 2RzutWięźba dachowaPrzekrój 1Przekrój 2