Kuchnia w domu jednorodzinnym - model 3D

 

Lokalizacja: Brak

Data: luty 2017r

 

Przedmiotem opracowania był projekt koncepcyjny układu kuchni w domu jednorodzinnym. W ramach projektu wykonany został model 3D ciągu kuchennego. Zaprojektowane zostały szafki o czarnych frontach i blatach z jasnoszarego konglomeratu. Całości dopełniają sprzęty kuchenne z celowo wyeksponowanymi frontami ze stali nierdzewnej. W ścianie przewidziana została wnęka na wolnostojącą lodówkę z przyłączem wodnym do kostkarki. Szafki górne zaprojektowane zostały do sufitu. Jako kontrast do czerni frontów przewidziane zostało wykończenie przestrzeni międzyszafkowej ze szkła mlecznego.

Widok 1Widok 3Widok 4Widok 5Widok 6Rzut

Pokój hotelowy dwuosobowy - pokój demo

 

Lokalizacja: Brak

Data: marzec 2012r

Praca w firmie: Unihouse oddział Unibep S.A.

Współpraca z: mgr inż. arch. Małgorzata Rogozińska

 

Przedmiotem opracowania był projekt pokoju demo dla jednej z sieci hotelarskich planujących wejście na rynek Polski. Zaprojektowany został pokój dwusobowy o piwerzchni 22,7m2 na potrzeby sieci hotelarskiej planującej ekspansję na rynku Polskim. Projekt wykonany został na podstawie szczegółowej specyfikacji wyposażenia i osprzętu wykorzystanych do realizacji. W ramach zlecenia zaprojektowane zostały meble stałe takie jak wielofunkcyjna meblościanka przy wejściu do pokoju, biurko-siedzisko na ścianie okiennej, węzgłowie łóżka wraz z półkami nocnymi, i szafka łazienkowa. 

Cała łazienka wykonana została ze szkła mlecznego. Szklane są zarówno okładziny ścienne, jak i ścianki "działowe" od strony pokoju. Dostęp do umywalki jest otwarty. Toaleta i prysznic stanowią natomiast zamknięte szklane kabiny. W połączeniu z odpowiednim oświetleniem tworzy to niepowtarzalny klimat wewnątrz pokoju.

Projekt został zrealizowany w formie pokoju demontstracyjnego w skali 1:1 na potrzeby klienta-zleceniodawcy. Zrealizowany pokój prezentowany był między innymi na targach hotelarskich w Berlinie.

Status realizacji: zrealizowany pokój demo w skali 1:1; brak realizacji docelowej

Zdjęcie 01Zdjęcie 02Zdjęcie 03Zdjęcie 04Zdjęcie 05RzutDetale łazienkiDetale mebli